Laminto OÜ on erakapitalil põhinev hulgimüügiettevõte, mis teostab laiatarbekaupade (FMCG) distributsiooni ning annab hetkel tööd rohkem kui 100-le kõrgelt kvalifitseeritud töötajale.

Laminto OÜ oli esmakordselt registreeritud 1992. aastal ning juba algusest peale ettevõtte peamiseks prioriteediks on valitud kiire, täpne ja kvaliteetne klientide teenindamine. Ettevõtte maine omapäraks on paindlik lähenemine kaupade jaotusele, mis vastab nii välispartnerite kui ka kohalike klientide ootustele.

30 aastat professionaalset töökogemust on tõestanud, et Laminto OÜ on usaldusväärne ja paindlikke lahendusi pakkuv distributsiooni- ja logistikaettevõte. Pidevalt kasvav partnerite portfell võimaldab Laminto OÜ-l edukalt turustada Eesti turul juhtivate tootjate kaubamärke: Natura Siberica, Зелёная Аптека, Cleanic, Flormar, La Rive, Organic Shop, Natura Estonica, Petitfee, Lador, The Saem, SecretKey ja teised.

Meie moto – paindlik ja efektiivne klienditeenindus.

Visioon – dünaamiline ettevõte, mis on alati valmis liikuma vastavalt turu muutustele ja mis vastab klientide ja töötajate kõrgetele ootustele.
Missioon – kõrge tulemlikkus tänu vastastikusele pikaajalisele koostööle partneritega ja oma meeskonna professionaalne areng sõbralikus kollektiivis.

Eesmärgid:

  • kõrgkvaliteedilise sortimendi laiendamine
  • kvaliteetsete distributsiooniteenuste pakkumine
  • tarne ooteaja minimiseerimine
  • uute kaubamärkide esitamine ja turustamine Eestis

Ettevõte Laminto OÜ tunneb uhkust selle üle, et meie koostööpartneriteks on Eesti juhtivad jaekaubandusketid, nagu COOP, Maxima Eesti, Prisma Peremarket, Rimi Baltic, Selver, Grossi, Kaubamaja, Stockmann, Bauhof, A1000, Magaziin, Realiseerimiskeskus ja teised. Väljaspoolt Eestit on meie koostööpartneriteks Drogas ja Meness Aptieka. Lisaks oleme me edukad ka online-müügikanalites üle Euroopa. Pikaajaline koostöö apteegikettidega Apotheka, Benu ja Südameapteek võimaldab Laminto OÜ-le anda oma panuse inimeste tervise parendamisele.

Võtke meiega ühendust, olenemata sellest kas Teie olete kaubandusketi või väikese jaemüügipoe esindaja.